Ugrás a fő tartalomra Ugrás a kereséshez Ugrás a fő navigációhoz

Menü

Leírás

Termékinformációk "Kolink tápelosztó 1xSATA -> 2xSATA (KKTSAP01S02)"

Kolink tápelosztó 1xSATA -> 2xSATA (KKTSAP01S02) - Termékadatlap

A Kolink tápelosztó kábel lehetővé teszi, hogy egyetlen SATA tápcsatlakozóból két SATA tápcsatlakozót hozzunk létre. Ez a praktikus kiegészítő ideális megoldás, ha több SATA eszközt szeretnénk csatlakoztatni, de a tápegységünkön nincs elegendő SATA csatlakozó. A kiváló minőségű anyagok és a gondos tervezés biztosítják a megbízható csatlakoztatást és az optimális teljesítményt.

Gyártói leírás

A Kolink KKTSAP01S02 tápelosztó kifejezetten arra lett tervezve, hogy megfeleljen a modern számítógépek és perifériák áramellátási igényeinek. A kábel felépítése olyan anyagokat használ, amelyek nagyfokú megbízhatóságot és tartósságot biztosítanak. Az aranyozott csatlakozók hosszú távú használatra lettek tervezve, minimalizálva az oxidációt és a korrodálódást. Könnyen csatlakoztatható, plug-and-play technológia, amely nem igényel különleges technikai ismereteket.

Termékparaméterek

  • Típus: Tápelosztó kábel
  • Bemenet: 1x SATA
  • Kimenet: 2x SATA
  • Kábel hossza: 15 cm
  • Anyag: Nagy tisztaságú réz vezetékek, műanyag burkolat
  • Szín: Fekete
  • Csatlakozó típus: Aranyozott
  • Kompatibilitás: Mind satás SSD-k és HDD-k
  • Súly: 20 g

A Kolink nevéről ismert a magas minőség és megbízhatóság a számítógép alkatrészek piacán. Az 1xSATA -> 2xSATA tápelosztó kábelük sem kivétel, a gondos minőségellenőrzési folyamatoknak köszönhetően pedig biztos lehet abban, hogy hosszú távú megoldást nyújt.

Szállítási információk

MPL Posta Pont990 Ft
MPL Csomagautomata990 Ft
Házhozszállítás - Sameday1690 Ft
Házhozszállítás - MPL1990 Ft
Házhozszállítás - DPD Express2590 Ft

Értékelések 0

0 az 0 értékelésből

Átlagos értékelés 0 a 5 csillagból

Hagyj egy kritikát!

Ossza meg tapasztalatait más ügyfelekkel.