Ugrás a fő tartalomra Ugrás a kereséshez Ugrás a fő navigációhoz
Menü

Leírás

Termékinformációk "Tescoma GrandCHEF vákuumos fóliahegesztő (908680.00)"

GrandCHEF Vákuumos fóliahegesztő - kép

Mi az a vákuumozás?

Egy olyan módszer, mely során az élelmiszer csomagolásából kiszívásra kerül a felesleges levegő, mely meggátolja a baktériumok szaporodását, meghosszabbítva ezzel a tárolhatóságot. A vákuumozott élelmiszerek hosszabb ideig maradnak frissek, higiénikusan tárolhatók a hűtőszekrényben, fagyasztóban, de akár szobahőmérsékleten is.

Miért érdemes élelmiszert vákuumozni?

  • Meghosszabbítod az ízét és eltarthatóságát.
  • Helyet takarítasz meg a fagyasztóban.
  • Meggátolod az aromás élelmiszerek - pl. sajtok - illatának terjedését.
  • Lényegesen lerövidíted és hatékonnyá teszed a pácolás folyamatát.
  • Előkészíted szuvidálásra.
  • Meggátolod a pazarlást. Megmented a romlandó élelmiszereket.

GrandCHEF Vákuumos fóliahegesztő - kép

Mitől különleges a GrandCHEF vákuum hegesztő?

A vákuum hegesztőnek köszönhetően számottevően meg tudod hosszabbítani az élelmiszerek eltarthatóságát, vákuum fóliába vagy vákuum zacskóba zárva őket. Sokkal tovább maradnak frissen, mint hagyományos raktározás esetén.

A GrandCHEF vákuum hegesztő kiválóan alkalmas nyers és hőkezelt élelmiszerek - pl. húsok, füstölt termékek, halak, gyümölcsök, zöldségek, péksütemények és készételek - vákuumozására és megőrzésére.

GrandCHEF Vákuumos fóliahegesztő - képA vákuum zacskó száraz élelmiszerek tárolására szolgál.

GrandCHEF Vákuumos fóliahegesztő - képA vákuum fólia élelmiszerek széles körének tárolására szolgál

A GrandCHEF vákuum hegesztőhöz vákuum fóliát adunk. A hegesztő, a kényelmes és biztonságos használat érdekében, egy egyedi tervezésű, kivehető fóliavágóval rendelkezik, melyet a hegesztő részeként, de önállóan is lehet használni.

GrandCHEF Vákuumos fóliahegesztő - kép

A külön megvásárolható 4FOOD vákuum fólia ill. 4FOOD zárható vákuum zacskó más, hagyományos vákuum hegesztőkkel is kompatibilis. A 4FOOD fóliák és zacskók különösen ellenállók a szakadás ellen, hűtőszekrényben, fagyasztóban és mikrohullámú sütőben egyaránt használhatók, tisztítást követően akár ismételten is.

GrandCHEF Vákuumos fóliahegesztő - kép

Anyag: Ellenálló műanyag.
Tisztítás: Nedves konyharuhával tisztítsa, majd szárítsa meg.

Szállítási információk

MPL Posta Pont990 Ft
MPL Csomagautomata990 Ft
Házhozszállítás - Sameday1690 Ft
Házhozszállítás - MPL1990 Ft
Házhozszállítás - DPD Express2590 Ft

Értékelések 0

0 az 0 értékelésből

Átlagos értékelés 0 a 5 csillagból

Hagyj egy kritikát!

Ossza meg tapasztalatait más ügyfelekkel.