ACER Aspire AG15-42P-R9P9 15.6" FHD AMD Ryzen 5 5625U 8GB 512GB SSD UMA Win11 Home Notebook Ezüst
227 309 Ft
Már nem érhető el
Azonosító:
1295763
Gyártó száma:
NX.J7WEU.002
Fogyasztói jótállás:
24 Hónap
Jótállás (Jogi személy):
12 Hónap
Leírás
Termékinformációk "ACER Aspire AG15-42P-R9P9 15.6" FHD AMD Ryzen 5 5625U 8GB 512GB SSD UMA Win11 Home Notebook Ezüst"
Nincs leírás
Specifikáció
| Billentyűzet világítás: | Hamis |
|---|---|
| Chipset gyártó: | Intel |
| Grafikus kártya : | AMD Radeon |
| Háttértár típus: | SSD |
| Kijelző felbontás: | 1920x1080 |
| Kijelző felülete: | Matt |
| Kijelző mérete: | 15.6" |
| Memória mérete: | 8GB |
| Operációs rendszer: | Windows 11 Home 64-bit |
| Processzor család: | Ryzen 5 |
| Processzor modell: | AMD Ryzen 5 5625U (2,3GHz, 16MB) |
| Termék alapszíne: | Ezüst |
Adattörlő alkalmazás tájékoztató
TISZTELT VÁSÁRLÓNK!
A Kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján:
https://nmhh.hu/veglegestorles
A Kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján:
https://nmhh.hu/veglegestorles
Szállítási információk
| MPL Posta Pont | 990 Ft |
|---|---|
| MPL Csomagautomata | 990 Ft |
| Házhozszállítás - Sameday | 1690 Ft |
| Házhozszállítás - MPL | 1990 Ft |
| Házhozszállítás - DPD Express | 2590 Ft |
Értékelések
0
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.