Akumulator bateria DJI Avata 2
64 250 Ft
Külső raktáron, 4 munkanap
Azonosító:
1288058
Gyártó száma:
CP.FP.00000152.01
Fogyasztói jótállás:
24 Hónap
Jótállás (Jogi személy):
12 Hónap
Leírás
Termékinformációk "Akumulator bateria DJI Avata 2"
DJI Avata 2 battery pack
Provides approximately 23 minutes of flight time. Get ready for an immersive flight with a few extra batteries to create your FPV content freely and confidently.
Included
- DJI Avata 2 smart battery ×1
| Capacity | 2150 mAh |
|---|---|
| Weight | Approximately 145 g |
| Standard voltage | 14,76 V |
| Maximum charging voltage | 17 V |
| Battery type | Li-ion |
| Energy | 31.7 Wh@0.5C |
| Charging temperature | 5° to 40° C (41° to 104° F) |
| Compatibility | DJI Avata 2 |
Szállítási információk
| MPL Posta Pont | 990 Ft |
|---|---|
| MPL Csomagautomata | 990 Ft |
| Házhozszállítás - Sameday | 1690 Ft |
| Házhozszállítás - MPL | 1990 Ft |
| Házhozszállítás - DPD Express | 2590 Ft |
Értékelések
0
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.