Hyundai HLP24T329 HD LED TV
Külső raktáron, 6 munkanap
Azonosító:
Gyártó száma:
HLP24T329
Fogyasztói jótállás:
24 Hónap
Jótállás (Jogi személy):
12 Hónap
Leírás
Termékinformációk "Hyundai HLP24T329 HD LED TV"
KÉPERNYŐ
- Átló 60 cm (24")
- HD READY felbontás 1366 x 768 pxl
- 100 Hz képfrissítés
- Edge LED
JELVÉTEL
- DVB-T2 (HEVC H.265) / T (földi) tuner
- DVB-C (kábel) tuner
- MPEG2/MPEG4 támogatás
- PAL SECAM B/G D/K I/I' L/L' (analóg) tuner
HANG
- NICAM sztereó
- Térhangzás
- Kiegyenlítők
- Kimeneti teljesítmény 2 x 2,5 W
FUNKCIÓ
- Gyermek biztonsági zár
- Szálloda mód
- Teljes támogatás a magyar és 26 másik európai nyelvhez
TÁMOGATOTT FORMÁTUMOK (USB)
- Képtámogatás: JPEG, BMP, PNG
- Audio formátum támogatása: MP3, WMA, WAV
- Támogatott videó formátumok: AVI, MPG, MP4, MKV, MOV, TS, VOB, WMV, XviD
CSATLAKOZÓK
- 2 x HDMI bemenet (1.4-es verzió)
- SCART
- USB bemenet (v. 2.0)
- Kompozit video/audio bemenet
- Fejhallgató kimenet
- Digitális koaxiális audio kimenet
- CI+ bővítőhely
TÁPEGYSÉG
- Hálózati tápellátás 220-240V/50Hz
EGYÉB
- Furattávolság a VESA fali rögzítéshez 75 x 75 mm