Ugrás a fő tartalomra Ugrás a kereséshez Ugrás a fő navigációhoz

Menü

Leírás

Termékinformációk "Karcher RCV 5 EU Robotporszívó (1.269-640.0)"

Gyártó: Kärcher
Modell: RCV 5 (1.269-640.0)


Leírás:

ROBOTPORSZÍVÓ FELMOSÓ FUNKCIÓVAL RCV 5
Az RCV 5 teljesen önállóan porszívóz és mos fel, mesterséges intelligencia segítségével. LiDAR navigációval, kettős lézerrendszerrel és kamerával könnyedén kikerüli az akadályokat.

Az RCV 5 intelligens takarítórobot önállóan tisztítja meg a keménypadlókat és a rövid szálú szőnyegeket. A száraz szennyeződéseket a forgó kefe, az oldalkefe és a ventillátor továbbítja a beépített hulladéktartályba. Az ultrahangos érzékelő felismeri, hogy mely szőnyegeket lenne praktikusabb a maximális szívóteljesítményt biztosító Auto Boost funkcióval tisztítani. Nedves felmosásra is képes, felmosó üzemmódban a szőnyegeket automatikusan kihagyja. Az applikációval az RCV 5 elküldhető egy felfedező túrára, hogy a környezet érzékelésével (LiDAR-ral) automatikusan elkészítse a helyiségek térképét. Helyiségenként beállíthatók egyedi paraméterek, például hogy mely helyiségeket kell porszívózni, felmosni vagy kihagyni a takarításból. A kamerával ellátott kettős lézerrendszernek köszönhetően felismeri és kikerüli az olyan lapos akadályokat, mint a kábelek, zoknik vagy cipők. Érzékelői megakadályozzák, hogy a készülék leessen valahonnan. Az RCV 5 takarítási feladatai kényelmesen elindíthatóak az applikáción keresztül, előre beállított egyéni ütemezéssel, vagy a készüléken található gomb megnyomásával. Ha a takarítórobotnak segítségre van szüksége, ezt számos esetben hangadással jelzi.

Nedves felmosás

A még jobb tisztítási eredmények érdekében az RCV 5 nedves felmosásra is képes. Szükség esetén használja a mikroszálas kendővel ellátott felmosóegységet, töltse fel a frissvíztartályt, és már készen is áll. Az RCV 5 tisztítórobotot használhatja csak száraz tisztításra, csak nedves felmosásra, vagy együtt a kettőt, kombinált tisztítási módban.

Szőnyegérzékelés és Auto Boost

Az RCV 5 egy ultrahangos érzékelő segítségével automatikusan felismeri a szőnyeggel borított felületeket, és megjeleníti azokat az applikációban lévő térképen. Ha a felmosás aktiválva van, a robot kihagyja az észlelt szőnyeges felületeket, és megkerüli azokat. Az Auto Boost funkció szükség szerint növeli a szívóerőt a szőnyeges felületeken a még jobb tisztítási eredmények érdekében.

Szállítási információk

MPL Posta Pont990 Ft
MPL Csomagautomata990 Ft
Házhozszállítás - Sameday1690 Ft
Házhozszállítás - MPL1990 Ft
Házhozszállítás - DPD Express2590 Ft

Értékelések 0

0 az 0 értékelésből

Átlagos értékelés 0 a 5 csillagból

Hagyj egy kritikát!

Ossza meg tapasztalatait más ügyfelekkel.