Lanberg Túlfeszültség védő elosztó, 5x Schuko aljzat, 1.5 m, fekete
6 300 Ft
Külső raktáron, 4 munkanap
Azonosító:
1336005
Gyártó száma:
SP1-05F-0150-BK
Fogyasztói jótállás:
12 Hónap
Jótállás (Jogi személy):
12 Hónap
Leírás
Termékinformációk "Lanberg Túlfeszültség védő elosztó, 5x Schuko aljzat, 1.5 m, fekete"
| Kimeneti Típus | F típus |
|---|---|
| Aljzatok száma | 5 |
| Dugó típusa | Uni-schuko |
| Kábel hossza | 150 cm |
| Túláram védelem | Automatikus biztosíték |
| Biztosítékok száma | 1 |
| Biztosíték válaszideje | 10 ns |
| Áramerősség | 10 A |
| Maximális teljesítmény | 2500 W |
| Varisztor modell | 3 x 561KJ |
| Energiaelnyelés (összesen) | 555 J |
| Védelem | Túlterhelés védelem, Túlfeszültség védelem, Gyermekvédelem |
| Szín | Fekete |
| Használat | Beltéri |
| Kapcsoló | Igen |
| Rögzítés | Függőleges, Vízszintes |
| Szerelési lyukak | Igen |
| Anyag | Önkioltó műanyag |
Szállítási információk
| MPL Posta Pont | 990 Ft |
|---|---|
| MPL Csomagautomata | 990 Ft |
| Házhozszállítás - Sameday | 1690 Ft |
| Házhozszállítás - MPL | 1990 Ft |
| Házhozszállítás - DPD Express | 2590 Ft |
Értékelések
0
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.