Lanberg Wi-Fi 6 2,4 GHz-es vezeték nélküli USB hálózati adapter
2 970 Ft
Külső raktáron, 4 munkanap
Azonosító:
1341734
Gyártó száma:
NC-AX300-WI
Fogyasztói jótállás:
12 Hónap
Jótállás (Jogi személy):
12 Hónap
Leírás
Termékinformációk "Lanberg Wi-Fi 6 2,4 GHz-es vezeték nélküli USB hálózati adapter"
| Kommunikáció | Vezeték nélküli |
|---|---|
| Frekvencia | 2.4 GHz |
| Wi-Fi szabvány | 802.11ax |
| Maximális hálózati sebesség | 300 Mbps |
| Átvitel sebessége 2.4GHz | 300 Mbps 150 Mbps |
| Csatlakozók | USB Type-A |
| USB verzió | 2.0 |
| Vezeték nélküli szabványok | IEE 802.11b/g/n/ax 2.4GHz |
| Moduláció | DBPSK DQPSK CCK OFDM |
| Vezeték nélküli átvitel biztonsága | 64/128-bit WEP WPA2-PSK WPAS WPA-PSK |
| Működési módok | Kliens |
| Antennatípus | Belső |
| Antenna irányítottsága | Omnidirekcionális |
| Antennák száma | 1 |
| Antenna teljesítménye | 2 dBi |
| Chipkészlet | AIC8800FC |
| Szoftver | Igen |
| Támogatott operációs rendszerek | Windows 7 Windows 10 Linux Windows 11 |
| Környezeti hőmérséklet | 0 - 40 °C |
| Környezeti páratartalom | 10 - 90 % |
| Hosszúság | 16.6 mm |
| Szélesség | 8.5 mm |
| Magasság | 22.3 mm |
| Súly | 2.4 g |
Szállítási információk
| MPL Posta Pont | 990 Ft |
|---|---|
| MPL Csomagautomata | 990 Ft |
| Házhozszállítás - Sameday | 1690 Ft |
| Házhozszállítás - MPL | 1990 Ft |
| Házhozszállítás - DPD Express | 2590 Ft |
Értékelések
0
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.