Nedis AIPU200CWT LÉGTISZTÍTÓ
Külső raktáron, 3 munkanap
Azonosító:
Gyártó száma:
AIPU200CWT
Fogyasztói jótállás:
24 Hónap
Jótállás (Jogi személy):
12 Hónap
Leírás
Termékinformációk "Nedis AIPU200CWT LÉGTISZTÍTÓ"
Tulajdonságok
- Érintőpanel kéken világító LED-es visszajelzőkkel
- Porérzékelő - méri és kijelzi a levegőminőséget
- 4 ventilátorsebesség és egy automata üzemmód, amely a porérzékelő adatai alapján működik
- Csendes éjszakai üzemmód - a tiszta levegőjű éjszakai pihenéshez
- HEPA-szűrővel működik - a 0,3 mikronos és annál nagyobb részecskék 99,99%-át kiszűri
- Ionizátor - a még tisztább levegő érdekében
- Szűrővisszajelző - időben jelzi, ha a HEPA-szűrőt cserélni kell
- CADR (tisztítottlevegő-kiáramlási kapacitás): 200 m3/h és 25 m2
- Csúszásgátló gumitalpak
- Aktívszén szűrő - eltávolítja a kellemetlen szagokat
- Időzítő - beállíthatja, hogy a légtisztító 2, 4 vagy 8 óra elteltével kikapcsoljon
- Antibakteriális bevonattal ellátott szűrők
A termék műszaki adatai
- Szélesség: 340 mm
- Magasság: 181 mm
- Mélység: 530 mm
- Súly: 5930 g
- Szín: Fehér
- Bemeneti feszültség: 220 - 240 V AC 50/60 Hz
- Feszültség forrás típusa: Hálózati Áramellátás
- Anyag: Műanyag
- Csatlakozó kábel hossza: 1.80 m
- Dugasz: Euro / C-típus (CEE 7/16)
- Mélység: 200 mm
- Szélesség: 350 mm
- Súly: 5800 g
- Magasság: 520 mm
- A tisztítás típusa: Szűrők és Ionizálás
- Levegőminőségi mutató
- Légkeverés: 200 m³/h
- Maximális hang szint: 54 dBA
- Tiszta levegő szállítási arány (CADR): 200 m³/h
- Minimális zajszint: 35 dBA
- Zajszint: 35-54 dB
- Ekkora területhez alkalmas: 25 m²
- HEPA szűrő: H13
- Teljesítmény: 50 W