Nedis EXSO315F1WTB földelt 3 aljzatos elosztó 1,5m H05VV-F 3G1 5mm2 3680 W 16 A
2 020 Ft
Külső raktáron, 3 munkanap
Azonosító:
1341045
Gyártó száma:
EXSO315F1WTB
Fogyasztói jótállás:
12 Hónap
Jótállás (Jogi személy):
12 Hónap
Leírás
Termékinformációk "Nedis EXSO315F1WTB földelt 3 aljzatos elosztó 1,5m H05VV-F 3G1 5mm2 3680 W 16 A"
Termékleírás
| Szélesség | 53 mm |
| Magasság | 165 mm |
| Mélység | 41 mm |
| Súly | 299 gramm |
| Anyag | PVC |
| Szín | Fehér |
| Áramforrás típusa | Hálózati tápellátás |
| Kimeneti teljesítmény | 3680 Ny |
| Bemeneti áram | 16 A |
| Tápkábel hossza | 1,50 méter |
| Irányítás mobilalkalmazáson keresztül | Nem |
| Aljzatszög | 45° |
| Biztosíték | Nem |
| A földelés fajtája | Oldalsó érintkezők |
| Be/Ki kapcsoló | Nem |
| Kimenetek száma | 3-utas |
| Tápkábel B oldal | F típus (CEE 7/7) |
| Kábel típusa | H05VV-F 3G1,5mm² |
| Tápkábel A oldal | F típus (CEE 7/7) |
| Tápcsatlakozó | F típus (CEE 7/7) |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| Beltéri / kültéri | Beltéri |
| Vezeték nélküli kapcsolás | Nem |
| Bemeneti feszültség | 230 V AC 50/60 Hz |
Szállítási információk
| MPL Posta Pont | 990 Ft |
|---|---|
| MPL Csomagautomata | 990 Ft |
| Házhozszállítás - Sameday | 1690 Ft |
| Házhozszállítás - MPL | 1990 Ft |
| Házhozszállítás - DPD Express | 2590 Ft |
Értékelések
0
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.