Philips 55PML9008/12 55" 4K UHD MINI OLED Smart TV
Külső raktáron, 6 munkanap
Termékinformációk "Philips 55PML9008/12 55" 4K UHD MINI OLED Smart TV"
Filmek, melyekbe belefeledkezhet. Játékok, melyekben elmerülhet.
4K Ambilight TV
- 139 cm-es (55"-es) Ambilight TV
- Dolby Atmos hangzás
- P5 Picture Engine
- Philips Smart TV
Merüljön el abban, amit szeret. Ambilight TV
Nagy képernyős ragyogás. A drámai pillanatokhoz
Mindig tökéletes kép bármilyen forrásból. Philips P5 Engine.
Moziszerű látvány és hangzás. Dolby Vision és Dolby Atmos.
Prémium kivitel. Környezetbarát csomagolás.
Philips vezeték nélküli otthoni rendszer DTS Play-Fi-vel
Fantasztikus játékélmény. 120 Hz, ultra alacsony késleltetés, VRR, FreeSync
Játsszon korlátok nélkül, és merüljön el az Xtra élénk színeiben! A HDMI 2.1, a lenyűgözően gyors, 120 Hz-es natív frissítési sebesség és az ultra alacsony bemeneti késleltetés révén a következő generációs játékeszközökből a legjobbat hozza ki. Az eredmény pedig: gördülékeny, reszponzív játékmenet, szuperegyenletes, természetes mozgás és nagyszerű grafika. Az Ambilight játéküzemmódja tovább fokozza az izgalmakat.
Hangvezérlés. A Google Segéddel és az Alexával
MiniLED. Intelligens háttérvilágítási zónák. Hihetetlen kontraszt.
Támogatja az összes fő HDR formátumot
Műszaki adatok
Ambilight
- Ambilight szolgáltatások
- A fal színéhez alkalmazkodó
- Lounge üzemmód
- Játék üzemmód
- Ambilight Music
- AmbiWakeup
- AmbiSleep
- Kompatibilis a Philips vezeték nélküli otthoni hangszórókkal
- Ambilight Bootup Animation
- Ambilight változat: 3 oldalas
Kép/Kijelző
- Átlós képernyőméret (hüvelyk): 55 hüvelyk
- Átlós képernyőméret (metrikus): 139 cm
- Kijelző: 4K Ultra HD LED
- Panel felbontása: 3840 x 2160
- Natív frissítési frekvencia: 120 Hz
- Képfeldolgozó rendszer: P5 Perfect Picture Engine
- Képjavítás
- Perfect Natural Motion
- Micro Dimming Premium
- HDR10+
- Dolby Vision
- HLG (Hybrid Log Gamma)
- CalMAN használatára kész
Kijelző bemeneti felbontása
- Felbontás – frissítési gyakoriság
- 576 p – 50 Hz
- 640x480 – 60 Hz
- 720 p – 50 Hz, 60 Hz
- 2560x1440 – 60 Hz, 120 Hz
- 1920x1080 p – 24 Hz, 25 Hz, 30 Hz, 50 Hz , 60 Hz, 100 Hz, 120 Hz
- 3840x2160 p – 24 Hz, 25 Hz, 30 Hz, 50 Hz , 60 Hz, 100 Hz, 120 Hz
Hangolóegység/Vétel/Adás
- Digitális TV: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
- Videolejátszás
- PAL
- SECAM
- TV-műsorfüzet: 8 napos elektronikus programfüzet
- Jelerősség kijelzése
- Teletext: 1000 oldalas Hypertext
- HEVC támogatás
Smart TV
- OS: Smart TV továbbfejlesztett operációs rendszerrel
Smart TV funkciók
- Felhasználói interakció
- Képernyőtükrözés
- SimplyShare
- Interaktív TV: HbbTV
- SmartTV alkalmazások
- Amazon Prime video
- Netflix
- Philips store
- YouTube
- Hangsegéd
- Az Alexával is kompatibilis
- Google Home kompatibilis
Multimédiás alkalmazások
- Videolejátszási formátumok
- Formátumkonténerek: AVI, MKV
- H.264/MPEG-4 AVC
- MPEG-1
- MPEG-2
- MPEG-4
- HEVC (H.265)
- VP9
- AV1
- Zenelejátszási formátumok
- AAC
- MP3
- WAV
- WMA (v2-től v9.2-ig)
- WMA-PRO (v9 és v10)
- FLAC
- Feliratformátumok támogatása
- .SRT
- .SUB
- .TXT
- .SMI
- .ASS
- .SSA
- Képlejátszási formátumok
- JPEG
- BMP
- GIF
- PNG
- 360 fokos fotó
- HEIF
Hang
- Hang
- 2.0 csatornás
- Kimeneti teljesítmény: 40 watt (RMS)
- Hangsugárzó-beállítás: 2 db 10 W-os közép-magas sávú hangszóró, 2 db 10 W-os magassugárzó
- Kodek
- Dolby Digital MS12 V2.6.1
- DTS:X
- Hangzásjavítás
- Mesterséges intelligenciával vezérelt hang
- Tiszta párbeszédek
- Dolby mélyhangkiemelés
- Dolby hangerő-kiegyenlítő
- Éjszakai mód
- Dolby Atmos
- Mesterséges intelligenciával támogatott EQ
Csatlakoztathatóság
- HDMI csatlakozók száma: 4
- HDMI funkciók
- 4K
- Audió visszirányú csatorna
- EasyLink (HDMI-CEC)
- Távvezérelt áthurkolás
- Rendszer-hangvezérlés
- Rendszerkészenlét
- Lejátszás egy gombnyomásra
- USB csatlakozók száma: 2
- Vezeték nélküli kapcsolat
- Wi-Fi 802.11ac, 2x2, kétsávos
- Bluetooth 5.0
- Egyéb csatlakozások
- Általános interfész plusz (CI+)
- Digitális audiokimenet (optikai)
- Műholdas csatlakozó
- Ethernet-LAN RJ-45
- Fejhallgató-kimenet
- Szervizcsatlakozó
- HDCP 2.3: az összes HDMI-n
- HDMI ARC: a HDMI1-en
- HDMI 2.1 funkciók
- eARC/ VRR/ ALLM támogatás
- Max. 48 Gbps adatátviteli sebesség
- eARC a HDMI1-es csatlakozón
- FreeSync Premium
- EasyLink 2.0
- HDMI-CEC, Philips TV/SB-hez
- Külső beállítás a TV felhasználói felületén keresztül
Támogatott HDMI videofunkciók
- HDMI 1/2
- HDMI 2.1 teljes sávszélesség 48 Gbps
- akár 4K 120 Hz
- Játék
- ALLM
- HDMI VRR
- AMD FreeSync Premium
- HDR
- Dolby Vision
- HDR10
- HLG
Tápellátás
- Hálózati tápellátás: 220–240 V AC, 50/60 Hz
- Fogyasztás készenléti üzemmódban: kevesebb mint 0,3 W
- Energiamegtakarítási funkciók
- Automatikusan kikapcsoló időzítő
- Kép némítása (rádióhoz)
- Eco mód
- Fényérzékelő
Kialakítás
- TV-színek: Antracitszürke keret
- Állványkialakítás: Antracitszürke szélső helyzetű lábak
Méretek
- Készülék szélessége: 1231,0 mm
- Készülék magassága: 721,0 mm
- Készülék mélysége: 82,0 mm
- Termék tömege: 14,3 kg
- Készülék szélessége (állvánnyal együtt): 1231.0 mm
- Készülék magassága (állvánnyal együtt): 739.0 mm
- Készülék mélysége (állvánnyal együtt): 254.0 mm
- Termék tömege (+állvány): 14.6 kg
- Doboz szélessége: 1360.0 mm
- Doboz magassága: 840.0 mm
- Doboz mélysége: 160.0 mm
- Tömeg, a csomagolással együtt: 20,2 kg
- Állvány szélessége: 735.0 mm
- Állvány magassága: 20.0 mm
- Állvány mélysége: 256.0 mm
- Fali tartóval kompatibilis: 300 x 300 mm