Philips 65PUS9010/12 UHD AMBILIGHT SMART QLED Televízió
Külső raktáron, 6 munkanap
Termékinformációk "Philips 65PUS9010/12 UHD AMBILIGHT SMART QLED Televízió"
The One, amit néznie kell
- 164 cm-es (65"-es) Ambilight TV
- 4K QLED. 144 Hz
- P5 Picture Engine
- Dolby Vision és Dolby Atmos
Az egyetlen TV, amelynek hátoldalán beépített fények találhatók
Határozott képélesség és élénkség a 4K QLED-nek köszönhetően
A Philips P5 képfeldolgozó motor segítségével elhiheti, amit lát
Mozilátvány a Dolby segítségével
DTS:X a magával ragadó 3D hangélményért
A játék új szintre emelése
A joystickok megszállottjai és a legelszántabb játékosok számára minden a szuperreszponzív játékmenetről és grafikáról szól, és egyetlen pillanatról sem fognak lemaradni. A 144 Hz-es VRR, a HDMI 2.1, az ultra alacsony késleltetés és a FreeSync Premium révén minden adott a zavartalan játékélményhez. Az Ambilight játék üzemmód segítségével pedig még inkább belemerülhet az akciókba.
Titan operációs rendszer. Találja meg könnyedén kedvenceit.
Csatlakozzon egyszerűen intelligens otthoni hálózatához
Mindenféle méret az Ön igényeihez
A beszédhang-kiemelés segítségével minden szót tisztává varázsolhat
Európai kialakítás és gondolkodásmód
Műszaki adatok
Ambilight
- Ambilight szolgáltatások
- Ambilight FTI animáció
- Ambilight Music
- AmbiSleep
- Játék üzemmód
- LoungeLight üzemmód
- Ébresztő napkeltekor
- A fal színéhez alkalmazkodó
- Ambilight változat: 3 oldalas
Kép/Kijelző
- Átlós képernyőméret (hüvelyk): 65 hüvelyk
- Átlós képernyőméret (metrikus): 164 cm
- Kijelző: 4K Ultra HD QLED
- Panel felbontása: 3840x2160p
- Natív frissítési frekvencia: 120 Hz
- Képfeldolgozó rendszer: P5 Perfect Picture Engine
- Képjavítás
- Calman
- Calman Autocal használatára kész és manuális kalibráció
- Crystal Clear
- Dolby Vision
- ECO
- Játék
- A HDR10+ rendszerrel kompatibilis
- Házimozi
- MEMC/FRC beágyazva
- Micro Dimming Pro
- Monitor
- Film
- Személyes
- Ultra felbontás
Kijelző bemeneti felbontása
- Felbontás – frissítési gyakoriság:
- 576 p – 50 Hz
- 640x480 – 60 Hz
- 720 p – 50 Hz, 60 Hz
- 1920 x 1080p – 24/25/30/50/60/100/120/144 Hz
- 2560 x 1440 – 60/120/144 Hz
- 3840x2160p – 24/25/30/50/60/100/120/144 Hz
Hangolóegység/Vétel/Adás
- Digitális TV: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
- Jelerősség kijelzése: Igen
- Teletext: 1000 oldalas Hypertext
- HEVC támogatás: Igen
Smart TV
- SmartTV alkalmazások*
- Amazon Prime Video
- BBC iPlayer
- Disney+
- HBO
- Netflix*
- NFT alkalmazás*
- YouTube
- OS: TITAN operációs rendszer
- Memóriaméret (Flash)*: 8 GB-os
Smart TV funkciók
- Interaktív TV: HbbTV
- Hangsegéd*
- Beépített Amazon Alexa
- Google Home kompatibilis
- Mikrofonos távvezérlő
- Okosotthon élmény
- Control4
- MATTER
- Apple Home kompatibilis
- Játék vezérlősáv: Játéksáv 2.0
- TTS támogatás: Igen
Multimédiás alkalmazások
- Zenelejátszási formátumok: MP3, WAV, AAC, FLAC
- Feliratformátumok támogatása: SRT, SMI, SSA, SUB, ASS, TXT
- Képlejátszási formátumok: JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF
Hang
- Hang: 2.0 csatornás
- Kimeneti teljesítmény (RMS): 40 W
- Hangsugárzó-beállítás: 4 x 10 W-os szélessávú hangsugárzó
- Kodek
- DTS:X
- Dolby Digital
- Dolby Atmos
- Hangzásjavítás
- Minden hangstílus
- AVL üzemmód
- Javított mélyhangzás
- Dolby Media Intelligence
- Dolby Atmos virtualizáló
- DTS Play-Fi
- Hangszínszabályzó
- Hallgatási profil
- Éjszakai mód
- Kalibrálás a helyiséghez
- Beszédhang-kiemelés
- Fejhallgató-jellemzők: Dolby Atmos, fejhallgatóhoz
- Hangrendszer: IntelliSound
- Fő hangsugárzó: Szélessávú Bass Reflex (FR01A+)
Csatlakoztathatóság
- HDMI csatlakozók száma: 4
- HDMI funkciók: 4K
- Audió visszirányú csatorna
- EasyLink (HDMI-CEC)
- Lejátszás egy gombnyomásra
- Távvezérelt áthurkolás
- Rendszer-hangvezérlés
- Rendszerkészenlét
- USB csatlakozók száma: 2
- Vezeték nélküli kapcsolat
- Wi-Fi 802.11ac, 2x2, kétsávos
- Bluetooth 5.2
- Apple AirPlay kompatibilis
- HDCP 2.3: Igen, az összes HDMI-n
- HDMI ARC: Igen, a HDMI2-n
- HDMI 2.1 funkciók: eARC a HDMI 2 csatlakozón
Támogatott HDMI videofunkciók
- Játék
- HDMI VRR
- ALLM
- HDR
- Dolby Vision
- HLG
EU-s energiacímke
- EPREL regisztrációs számok: 2232854
- Energiaosztály SDR esetén: E
- Bekapcsolt mód energiaigénye SDR esetén: 82 kWh/1000 óra
- Energiaosztály HDR esetén: G
- Bekapcsolt mód energiaigénye HDR esetén: 206 kWh/1000 óra
- Energiafogyasztás kikapcsolt módban: nincs
- Hálózati készenléti üzemmód: 2.0 W
- Alkalmazott paneltechnológia: QLED LCD
Tápellátás
- Hálózati tápellátás: AC 100-240 V; 50/60 Hz
- Fogyasztás készenléti üzemmódban: kevesebb mint 0,3 W
- Energiamegtakarítási funkciók
- Automatikusan kikapcsoló időzítő
- Eco mód
- Fényérzékelő
- Kép némítása (rádióhoz)
Tartozékok
- Mellékelt tartozékok
- 2 db AAA elem
- Jogi és biztonsági brosúra
- Hálózati tápkábel
- Gyors felhasználói útmutató
- Asztali állvány
- Távvezérlő
Kialakítás
- TV-színek: Metálkék műanyag keret
- Állványkialakítás: Műanyag, grafitszürke színű centrális állvány
Méretek
- Távolság a 2 állvány között: 549 mm
- Fali tartóval kompatibilis: 300 x 300 mm
- TV, állvány nélkül (Szé x Ma x Mé): 1451 x 844 x 84 mm
- TV, állvánnyal együtt (Szé x Ma x Mé): 1451 x 905 x 285 mm
- Kartoncsomagolás (Szé x Ma x Mé): 1600 x 1020 x 170 mm