TOO FANM-200-2600 W TUNDRA hűt-fűt WiFi távirányító beépítő keret 2600W mobil klíma
Külső raktáron, 6 munkanap
Termékinformációk "TOO FANM-200-2600 W TUNDRA hűt-fűt WiFi távirányító beépítő keret 2600W mobil klíma"
Termék jellemzők:
Szín: fehér
Összteljesítmény: 2600 W
Fűtés funkció
WIFI funkció
Nettó súly: 20,5 kg
Távirányító (tartozék: elemek)
24 órás időzítő
Hűtőteljesítmény: 950 W
18 m2 ajánlott szobaméret
Légáramlás térfogata: 300 m3/h
Zaj szint: <65DB
Méret: 33 x 29,2 x 68,5 cm
Tápkábel hossza: 1,5 M
230 V / 50 Hz - 60 Hz