Inter-Tech L-12025 RD ház hűtő ventilátor piros LED (88885413)
3 560 Ft
Már nem érhető el
Termékinformációk "Inter-Tech L-12025 RD ház hűtő ventilátor piros LED (88885413)"
Termékleírás
Az Inter-Tech L-12025 RD ház hűtő ventilátor kitűnő választás mindazok számára, akik hatékony hűtést szeretnének biztosítani számítógépük számára, miközben látványos megjelenést is kölcsönöznek neki. A ventilátor egyedi piros LED világítása lenyűgöző fényhatásokat hoz létre, amelyek tökéletesen illeszkednek gamer összeszerelésekhez és igényes számítógépházakhoz.
Az eszköz kialakítása során az Inter-Tech kiemelt figyelmet fordított a hatékonyságra és a csendes működésre. A 120 mm-es méret elegendő légáramlást biztosít, ugyanakkor a ventilátor zajszintje minimális, így nem zavarja az intenzív munkavégzést vagy az esti játékélményt sem.
Termékparaméterek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Méret: | 120 mm |
| LED szín: | Piros |
| Fordulatszám: | 1200 RPM |
| Légáramlás: | 53 CFM |
| Zajszint: | 22 dBA |
| Csatlakozó: | 3-tűs |
| Áramfelvétel: | 0.24 A |
| Feszültség: | 12 V |
| Működési élettartam: | 30.000 óra |
Kialakítás és funkciók
Az Inter-Tech L-12025 RD ventilátor strapabíró anyagból készül, amely hosszú távon is tartós teljesítményt garantál. Az áramvonalas lapátkialakítás optimalizálja a légáramlást, csökkenti a turbulenciát és minimalizálja a zajszintet. Az integrált rezgéscsillapítók tovább fokozzák a csendes működést, így a ventilátor ideális választás zárt és nyitott gépházakhoz egyaránt.
Az egyszerű telepítés érdekében a ventilátor szabványos 3-tűs csatlakozóval rendelkezik, amely széleskörű kompatibilitást biztosít a különböző alaplapokkal és vezérlőegységekkel. A csomag tartalmaz minden szükséges szerelvényt és kiegészítőt, hogy gyorsan és gond nélkül rögzíthesse a ventilátort a kívánt helyre.
| MPL Posta Pont | 990 Ft |
|---|---|
| MPL Csomagautomata | 990 Ft |
| Házhozszállítás - Sameday | 1690 Ft |
| Házhozszállítás - MPL | 1990 Ft |
| Házhozszállítás - DPD Express | 2590 Ft |
Bejelentkezés